Οι αποδόσεις των επόμενων αγώνων στον Stoiximan. Πατήστε στο εικονίδιο του Stoiximan δίπλα σε κάθε αγώνα για να μεταφερθείτε στον συγκεκριμένο αγώνα στο site του stoiximan και να δείτε όλες τις διαθέσιμες επιλογές και τις αποδόσεις τους.

* Σημείωση: Οι αποδόσεις παρατίθενται για ενημερωτικούς σκοπούς.

Κουπόνι Stoiximan με αποδόσεις * Επόμενη μέρα
ΩραΠρωτάθλημαΟμάδες1X2UNDER 2.5OVER 2.5GOALNOGOAL
16/10
01:00
Αργεντινή
Primera B Nacional
Τσακαρίτα Τζ. - Ριέστρα2.22.93.551.442.6252.21.615
16/10
01:00
Διεθνή
Friendlies U22
Μεξικό U22 - Αργεντινή U222.653.452.352.081.6661.5712.25
16/10
01:00
CONCACAF
CONCACAF Nations League Qualification
Αρούμπα - Τζαμάικα18.561.152.41.52.41.5
16/10
01:15
CONCACAF
CONCACAF Nations League Qualification
Δομινικανή Δημοκρατία - Μοντσεράτ1.384.572.41.51.72.02
16/10
01:30
Χιλή
Primera División
Αντοφαγκάστα - Αουντάξ Ιτ.1.74.34.152.251.6151.6152.2
16/10
01:30
CONCACAF
CONCACAF Nations League Qualification
Καναδάς - ΗΠΑ3.33.352.11.81.931.752
16/10
01:30
Βραζιλία
Brasileirão Série B
Αμέρικα Μινέιρο - Βίλα Νόβα1.7273.15.51.3632.852.61.47
16/10
01:30
Βραζιλία
Brasileirão Série B
CRB Μακέιο - Οπεράριο PR2.353.053.051.5712.251.951.8
16/10
01:30
CONCACAF
CONCACAF Nations League Qualification
Νήσοι Κέιμαν - Σαν Μαρτίν1.474.55.42.71.4161.5332.375
16/10
02:00
Διεθνή
Friendlies
Βολιβία - Αϊτή1.83.54.21.871.8331.752
16/10
02:00
CONCACAF
CONCACAF Nations League Qualification
Ανγκουίλα - Πουέρτο Ρίκο7.55.41.33.11.3331.5332.35
16/10
02:30
Διασυλλογικά
Copa Libertadores (W)
Εστουδιάντες Καράκας (Γ) - Φεροβιάρα (Γ)25111.043.21.32.51.47
16/10
02:30
Βραζιλία
Brasileirão Série B
Μπραγκαντίνο - Οέστε1.44.257.51.931.821.75
16/10
02:30
Βραζιλία
Brasileirão Série B
Σάο Μπέντο - Κοριτίμπα3.22.82.451.472.52.081.7
16/10
02:30
Διασυλλογικά
Copa Libertadores (W)
CA Πενιαρόλ (Γ) - Κόλο Κόλο (Γ)5.54.31.472.51.471.5712.25
16/10
03:30
CONCACAF
CONCACAF Nations League Qualification
Μεξικό - Παναμάς1.2612.752.121.652.451.5
16/10
03:30
Διεθνή
Friendlies
Περού - Ουρουγουάη2.552.92.91.52.452.051.727
16/10
04:00
Κόστα Ρίκα
Primera Division
Σαν Κάρλος - Λιμόν1.4164.855.82.31.551.752.02
16/10
06:01
Ιαπωνία
L2 League (W)
Ορκά Καμογκάουα (Γ) - Σεταγκάγια Σφίντα (Γ)1.973.23.71.62.21.971.75
16/10
09:00
Socca
Socca World Cup 2019
Μαρόκο - Βέλγιο0000000
16/10
10:00
Φιλιππίνες
United Football League
Κάγια - Γκριν Άρτσερς1.255.88.53.51.261.52.4
16/10
10:00
Διεθνή Συλλόγων
Champions League (W)
Καζιγκούρτ (Γ) - Μπάγερν Μονάχου (Γ)1471.125
16/10
10:00
Socca
Socca World Cup 2019
Μολδαβία - Περού0000000
16/10
10:30
Ινδονησία
Liga 1
Πέρσιγια Τζακάρτα - Σέμεν Παντάνγκ1.54.155.851.81.9092.081.7
16/10
11:00
Socca
Socca World Cup 2019
Αγγλία - Βουλγαρία0000000
16/10
12:00
Κένυα
Super League
Μάουντ Κένυα Γιουν. - Μιγκόρι Γιουθ2.023.253.51.6662.081.851.85
16/10
12:00
Κένυα
Super League
Κένυα Πολίς - Μόντερν Κόστ Ρέϊντζερς2.353.22.851.72721.751.97
16/10
12:00
Socca
Socca World Cup 2019
Κύπρος - Ουρουγουάη0000000
16/10
12:50
Μαλδίβες
Premier League
Γκριν Στρίτς - Ντα Γκράντε1.4444.755.253.351.285
16/10
13:00
Φιλιππίνες
United Football League
Σερές - Μεντιόλα1.0411.75231.6152.17
16/10
13:00
Νορβηγία
Nasjonal U19 Champions League
Σαντνές U19 - Μόλντε U192.254.22.451.24
16/10
13:00
Socca
Socca World Cup 2019
Λετονία - Χιλή0000000
16/10
13:20
Ιράν
2nd Division
Σαχρντάρι Μπαμ - Μπεσάτ Κερμανσάχ1.653.551.6152.172.081.666
16/10
13:30
Ινδονησία
Liga 1
Μακασσάρ - Αρέμα Κρόνους1.7273.754.252.021.71.72.08
16/10
13:30
Ιράν
2nd Division
Σαχρνταρί Μπαντάρ Αμπάς - Χαφαρί Αχβάζ1.53.571.4442.62.651.416
16/10
13:30
Ιράν
2nd Division
Τσούκα Ταλές - Μες Σαχαρε Μπαμπάκ1.83.34.31.6152.1721.727
16/10
13:30
Αρμενία
First League
Τορπέντο Ερεβάν - Γουέστ Αρμένια5.551.4163.051.3331.52.45
16/10
14:00
Ρουμανία
Liga 2
Φαρούλ - Ουν. Κλουζ2.553.12.651.81.931.72.02
16/10
14:00
Ρουμανία
Liga 2
Μιοβένι - CS Σπορτούλ Σναγκόβ1.11181631.3332.221.6
16/10
14:00
Ρουμανία
Liga 2
Παντούρι - Ριπένσια Τιμισοάρα3.53.321.9091.81.652.1
16/10
14:00
Ρουμανία
Liga 2
ASC Ντάκο-Τζέτικα Βουκουρεστίου - Μιέρκουρα Τσούκ3.23.352.082.021.71.5712.25
16/10
14:00
Ρουμανία
Liga 2
Κονκόρντια - FC Ντουναρέα Καλαράσι2.253.32.91.851.851.6662.08
16/10
14:00
Ρουμανία
Liga 2
ASU Πολιτέκνικα Τιμισοάρα - Μεταλογκλόμπους Βουκουρεστίου2.73.32.41.72.021.81.9
16/10
14:00
Ρουμανία
Liga 2
Σκόλαρ Ρέσιτα - Γκλόρια Μπουζάου2.83.452.251.931.81.652.12
16/10
14:00
Ρουμανία
Liga 2
Βιτόρουλ Τίργκου Ζίου - Άρζε Πιτέστι2.83.252.351.931.81.6152.17
16/10
14:00
Νορβηγία
Nasjonal U19 Champions League
Σταρτ U19 - Βίκινγκ U19117.51.1531.4162.65
16/10
14:00
Ρουμανία
Liga 2
Λουτσεαφάρουλ Οραντέα - Άρζε Πιτέστι2.653.12.551.8331.881.6662.08
16/10
14:00
Κένυα
Super League
Αντμινιστρέισιον Πολίς - Κόουστ Στίμα1.73.44.851.62.22.081.666
16/10
14:00
Κένυα
Super League
Φόρτσιουν Σάκο - Ταλάντα3.553.22.021.6152.171.9091.8
16/10
14:00
Κένυα
Super League
Kίμπερα Μπλάκ Στάρς - Μπίντκο4.63.31.751.552.32.121.65
16/10
14:00
Κένυα
Super League
Ναϊρόμπι Στίμα - Ναϊρόμπι Σίτι Σταρς2.553.12.651.751.971.751.97
16/10
14:00
Κένυα
Super League
Σαμπάνα - Βιχίγκα Γιουνάιτεντ2.453.152.751.6662.081.81.9
16/10
14:00
Κένυα
Super League
Τζόζεφς Γιουθ - Νόρθερν Γουόντερερς1.53345.52.081.6661.751.95
16/10
14:00
Κένυα
Super League
Ουσούρου FC - Βιχίγκα Μπούλετς1.653.64.851.751.971.951.75
16/10
14:00
Ιράν
2nd Division
Ναφτ Γκαχσαράν - Σαρντάρ Μπουκάν1.44446.751.751.972.151.615
16/10
14:00
Σλοβακία
U19 League
Ντουνάισκα Στρέντα U19 - Σλόβαν Μπρ. U1933.652.082.351.5331.472.5
16/10
14:00
Socca
Socca World Cup 2019
Σλοβακία - Νιγηρία0000000
16/10
14:30
Χονγκ Κονγκ
Reserve League
Tai Po II - R&F II1.2791.362.9
16/10
14:30
Σλοβακία
3. Liga
Λιπτόβσκα Στιάβνιτσα - Μάρτιν6.2551.3633.31.2851.442.625
16/10
14:50
Ιράν
Cup
Παντιτέχ Κορασάν - Ναφτ Μασζέντ Σολεϊμάν1.9093.1541.5712.252.021.7
16/10
15:00
Ρουμανία
Liga 2
Ραπίντ Βουκ. - Πετρολούλ2.23.23.11.72.051.81.9
16/10
15:00
Ελλάδα
Cup
Αιολικός - Νίκη Βόλου4.753.61.6661.5332.352.251.571
16/10
15:00
Νορβηγία
Nasjonal U19 Champions League
Βαλερένγκα U19 - Μπραν Μπέργκεν U192.84.22.021.2223.9
16/10
15:00
Ουγγαρία
NB I (W)
Σεντ Μιχάλι SE (Γ) - Ντιοσγκιόρι VTK (Γ)6.26.21.33.61.251.472.5
16/10
15:00
Socca
Socca World Cup 2019
Κίνα - Σκωτία0000000
16/10
15:00
Ιταλία
Coppa Italia Serie D
Σάσαρι Τόρες - Απρίλια2.023.33.41.751.971.751.95
16/10
15:20
Ιράν
Cup
Ζομπ Αχάν - Μες Κέρμαν1.4443.77.51.72722.121.65
16/10
15:30
Ν. Αφρική
National First Division
Ρόγιαλ Ιγκλς - Μπομπέλα Γιουνάιτεντ2.752.82.71.52.41.971.75
16/10
15:30
Ν. Αφρική
National First Division
Ρεάλ Κινγκς - Ουθονγκάθι2.652.72.91.472.521.727
16/10
15:30
Ν. Αφρική
National First Division
Μορόκα Σάλλους - TS Γκάλαξι2.752.852.651.52.452.021.7
16/10
15:30
Πολωνία
III Liga
Ορλέτα Ραντζίν Ποντλάσκι - Ροντλάσιε Μπιάλα1.853.653.652.121.651.5712.25
16/10
16:00
Νορβηγία
Nasjonal U19 Champions League
Μπόντο/Γκλίμτ U19 - Κονγκσβίνγκερ U191.6154.63.91.253.55
16/10
16:00
Νορβηγία
Nasjonal U19 Champions League
Κρίστιασουντ U19 - Τρόμσο U193.854.51.651.253.65
16/10
16:00
Socca
Socca World Cup 2019
Ρωσία - Ισπανία0000000
16/10
16:00
Τσεχία
Krajsky prebor
Χόβισταρ - Κολοβράτι2.44.352.252.71.4161.4162.65
16/10
16:00
Γερμανία
Regionalliga Southwest
Bayern Alzenau - SC Freiburg II2.33.552.752.171.6151.5332.4
16/10
16:30
Ισπανία
Copa Federacion
Τουντελάνο - Καλαχόρα2.553.052.71.5712.251.9091.8
16/10
16:30
Ιράν
Cup
Σαχίν Μπουσέχρ - Σάιπα Καράτζ3.22.92.31.62.221.91.8
16/10
16:55
Σαουδική Αραβία
1st Division
Αλ Νάχντα - Οχόντ Κλαμπ2.33.152.951.5332.352.021.7
16/10
16:55
Σαουδική Αραβία
1st Division
Αλ Ναχούμ - Αλ Αΐν (Σ. Αραβία)3.853.251.9091.5712.252.021.7
16/10
17:00
Σλοβενία
Cup
Αλουμίνιτζ - Κόπερ1.545.751.881.8331.9091.8
16/10
17:00
Μπαχρέιν
Division 2
Αλ Τανταμόν - Ίσα Τάουν6.254.61.42.751.41.552.3
16/10
17:00
Μπαχρέιν
Division 2
Καλαλί - Αλ Ιτιφάκ Μακάμπα1.7543.752.41.51.52.4
16/10
17:00
Socca
Socca World Cup 2019
Ουαλία - Λιθουανία0000000
16/10
17:15
Σαουδική Αραβία
1st Division
Αλ Τακαντόμ - Αλ Σοαλάχ2.63.152.61.72721.751.97
16/10
17:30
Νορβηγία
Nasjonal U19 Champions League
Μιοντάλεν U19 - Στρόμσγκοντσετ U192.024.152.853.71.2221.253.6
16/10
17:40
Σαουδική Αραβία
1st Division
Αλ Ανσάρ - Αλ Τζαμπαλαϊν3.153.052.251.6152.171.871.833
16/10
17:40
Σαουδική Αραβία
1st Division
Τζέντα Κλαμπ - Αλ Καουκάμπ2.93.152.351.6152.171.881.833
16/10
18:00
Δανία
U21 League
BK Σκιόλντ U21 - Βανλόους U214.456.251.4163.851.2221.3632.85
16/10
18:00
Μαλδίβες
Premier League
Μαζίγια - Ίγκλς1.266.257.253.71.222
16/10
18:00
Διεθνή Συλλόγων
Champions League (W)
Μπρόντμπι (Γ) - Γκλάσκοου Σίτι (Γ)1.5544.852.081.666
16/10
18:00
Διεθνή Συλλόγων
Champions League (W)
Βόλφσμπουργκ (Γ) - Τβέντε (Γ)1.059.521
16/10
18:00
Ιταλία
Coppa Italia Serie D
Φότζια - FC Νεάπολις2.123.33.151.652.121.881.833
16/10
18:00
Socca
Socca World Cup 2019
Γερμανία - Πακιστάν0000000
16/10
18:30
Ρουμανία
Liga 2
Τουρίς Ολτούλ - UTA Αράντ2.353.22.851.851.851.6662.08
16/10
18:30
Ρουμανία
Liga 2
Τουρίς Ολτούλ - UTA Αράντ2.353.12.951.851.851.652.12
16/10
18:30
Διεθνή Συλλόγων
Champions League (W)
Σλάβια Πράγας (Γ) - Άρσεναλ (Γ)6.255.21.333
16/10
19:00
Σλοβενία
Cup
Νάφτα Λεντάβα - Ρούνταρ2.553.352.552.951.351.2853.3
16/10
19:00
Γερμανία
Regional Cup Hessen
Έντερσχαϊμ - FC Γκιέσσεν44.21.6662.171.6151.652.12
16/10
19:00
Γερμανία
Regional Cup Sudwest
Μορλάουτερν - Βορμάτια Βόρμς5.24.61.473.051.3331.4442.6
16/10
19:00
Σουηδία
U19 League
Νορκόπινγκ U19 - Κάλμαρ U192.554.352.151.24
16/10
19:00
Διεθνή Συλλόγων
Champions League (W)
Φορτούνα Χιόρινγκ (Γ) - Λυών (Γ)229.751.05
16/10
19:00
Socca
Socca World Cup 2019
Ουγγαρία - Ρουμανία0000000
16/10
19:15
Γερμανία
Oberliga Westfalen
Χολτσβίκεντερ - ΑΣΣ 09 Ντόρτμουντ2.442.352.551.4441.442.6
16/10
19:30
Γερμανία
Oberliga NOFV North
Στάακεν - SC Τασμάνια 1900 Βερολίνου1.554.24.852.71.4161.472.5
16/10
19:30
Γερμανία
Am. Hessenliga
Χέσεν Ντράιχ - Χέσεν Κάσελ3.2541.873.21.31.33.2
16/10
19:30
Γερμανία
Regional Cup Westfalen
Βίντενμπρουκ - Λίπσταντ2.953.92.022.451.51.4442.55
16/10
19:30
Γερμανία
Regional Cup Niederrhein
Κάπελεν-Ερφτ - Κλέβε3.24.351.8332.8751.3631.42.75
16/10
19:30
Γερμανία
Regional Cup Niederrhein
Τούρου Ντίσελντορφ - Ομπερχάουζεν85.81.263.351.2851.552.3
16/10
20:00
Βραζιλία
Copa Gaucho U19
Τορίνο Μπραζίλ FC U19 - Νόβα Πράτα U191.0719.5201.971.75
16/10
20:00
Βραζιλία
Copa Gaucho U19
Γιουινάο Αρμόνια FC U19 - Μπραζίλ ντε Πελότας U1944.151.6663.351.2851.33.2
16/10
20:00
Διεθνή Συλλόγων
Champions League (W)
Μάντσεστερ Σίτι (Γ) - Ατλέτικο Μαδρίτης (Γ)1.6663.754.252.121.65
16/10
20:00
Ισπανία
Copa Federacion
Σαλμαντίνο - Μοστόλες1.6153.754.851.971.751.751.95
16/10
20:00
Βραζιλία
Campeonato Brasileiro U20
Παλμέιρας U20 - Μπαΐα U201.4444.156.21.72722.171.615
16/10
20:00
Βραζιλία
Campeonato Brasileiro U20
Κορίνθιανς U20 - Μποταφόγκο U201.4164.456.21.881.8332.021.7
16/10
20:00
Βραζιλία
Campeonato Brasileiro U20
Φλαμένγκο U20 - Σάο Πάολο U202.053.353.321.7271.62.2
16/10
20:00
Βραζιλία
Campeonato Brasileiro U20
Σάντος U20 - Πόντε Πρέτα U201.474.65.22.021.71.871.833
16/10
20:00
Βραζιλία
Campeonato Brasileiro U20
Ατλ. Μινέιρο U20 - Κοριτίμπα U201.474.1561.881.8331.971.75
16/10
20:00
Βραζιλία
Campeonato Brasileiro U20
Γκρέμιο U20 - Φλουμινένσε U203.33.521.931.81.6662.08
16/10
20:00
Βραζιλία
Campeonato Brasileiro U20
Κρουζέιρο U20 - Βάσκο ντα Γκάμα U202.553.452.451.72.051.851.85
16/10
20:00
Βραζιλία
Campeonato Brasileiro U20
Ατλ. Παραναένσε U20 - Ρεσίφε U202.453.452.552.081.6661.552.3
16/10
20:00
Βραζιλία
Campeonato Brasileiro U20
Τσαπεκοένσε U20 - Βιτόρια Μπαϊα U202.223.352.951.81.931.751.97
16/10
20:00
Βραζιλία
Campeonato Brasileiro U20
Ιντερνασιονάλ U20 - Αμ. Μινέιρο U202.953.52.152.021.71.62.2
16/10
20:00
Socca
Socca World Cup 2019
Ελλάδα - Αίγυπτος0000000
16/10
20:30
Αργεντινή
Primera B Nacional
Μπαράκας Σεντράλ - Τεμπερλέι2.5532.81.472.52.081.7
16/10
20:30
Αργεντινή
Primera B Metropolitana
Φένιξ Πιλάρ - Κλούμπ Κομουνικασιόνες2.52.952.951.4162.652.221.615
16/10
20:30
Ουαλία
Division 1
Μπάκλεϊ Τάουν - Γκίλσφιλντ FC2.654.32.083.21.31.3333.1
16/10
20:30
Διεθνή Συλλόγων
Champions League (W)
Μπρέινταμπλικ (Γ) - Παρί Σεν Ζερμέν (Γ)239.51.05
16/10
20:35
Αργεντινή
Copa Argentina
Σέντραλ Κόρντομπα - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα3.352.92.31.472.52.081.7
16/10
20:45
Αγγλία
Southern League, Premier South
Τίβερτον - Γιέιτ Τάουν1.3634.856.52.751.41.5712.25
16/10
20:45
Αγγλία
Southern League, Premier South
Φάρνμπορο - Γουίμπορν Τάουν2.453.652.452.171.6151.552.3
16/10
20:45
Ιρλανδία
Leinster Senior League
Εντεντέρι Τάουν - Νιούμπριτζ Τάουν2.253.92.552.81.381.3632.85
16/10
21:00
Ισπανία
Segunda Division
Φουενλαμπράδα - Σαραγόσα2.73.052.751.6152.251.9091.833
16/10
21:00
Ουρουγουάη
Primera División
Ντανούμπιο - Φένιξ2.13.43.252.021.71.6152.22
16/10
21:00
Ουρουγουάη
Primera División
Σέρο Λάργκο - Γιουβεντούντ ντε Λας Πιέντρας1.8333.254.451.751.971.8331.909
16/10
21:00
Ουρουγουάη
Primera División
Σέρρο - Ρίβερ Πλέιτ Μοντεβιδέο2.453.42.651.931.81.652.17
16/10
21:00
Socca
Socca World Cup 2019
Γαλλία - Ιρλανδία0000000
16/10
22:00
Socca
Socca World Cup 2019
Κολομβία - Κροατία0000000
16/10
22:00
Βενεζουέλα
Cup
Ζούλια - Ντεπορτίβο Λάρα2.153.353.051.851.851.72.02
16/10
22:00
Βενεζουέλα
Cup
Καραμπόμπο - Εστουντιάντες ντε Μερίντα1.953.253.71.851.851.72.02
16/10
22:00
Βενεζουέλα
Cup
Μετροπολιτάνος - Εστουντιάντες ντε Καράκας1.7273.64.351.851.851.81.909
16/10
22:00
Σκωτία
Premier League (W)
Γκλάσκ. Ρέιντζερς (Γ) - Μάδεργουελ (Γ)2.053.753
16/10
22:45
Παραγουάη
Copa Paraguay
Κρίστομπαλ Κολόν - Ντεπορτίβο Καπιάτα5.64.151.52.251.5711.652.12
16/10
23:00
Βενεζουέλα
Cup
Μινέρος Ντε Γκουαγιάνα - Ντεπορτίβο Λα Γκουαΐρα2.053.23.451.851.851.6662.08
16/10
23:05
Κόστα Ρίκα
Primera Division
Γκρέσια - Σάντος Γκουαπίλες2.553.32.61.881.8331.6662.12
16/10
23:30
Χιλή
Primera División
Ουνιόν Λα Καλέρα - Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα3.353.22.221.6662.171.871.87
16/10
23:30
Ονδούρα
Liga Nacional
Ρεάλ ντε Μίνας - Μαραθόν3.13.72.052.61.441.42.8